Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 04. 2015 10:00 |
Kontakt: | OSH Jablonec nad Nisou |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 16,81 | - | - | |
2. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 17,50 | - | - | |
3. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 17,84 | - | - | |
4. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 17,96 | - | - | |
5. | Chválenice Marešová Monika | PJ | 18,04 | - | - | |
6. | Chválenice Reinwartová Lucie | PJ | 18,05 | - | - | |
7. | Petrovice Polová Nikola | TR | 18,08 | - | - | |
8. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 18,43 | - | - | |
9. | Rychaltice Mifkovičová Petra | FM | 18,48 | - | - | |
10. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 18,62 | - | - | |
11. | Chválenice Škodová Barbora | PJ | 18,82 | - | - | |
12. | Poniklá Pajerová Karolína | SM | 18,84 | - | - | |
13. | Klučov Čiháková Jana | KO | 18,96 | - | - | |
14. | Chválenice Tůmová Lucie | PJ | 18,98 | - | - | |
15. | Kvasiny Kulštejnová Tereza | RK | 18,99 | - | - | |
16. | Petrovice Kloudová Kateřina | TR | 18,99 | - | - | |
17. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 19,05 | - | - | |
18. | Vlčnov Martina Mertová | UH | 19,06 | - | - | |
19. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 19,07 | - | - | |
20. | Krchleby Malá Jana | DO | 19,12 | - | - | |
21. | Zibohlavy Kirchner-Berlová Tereza | KO | 19,15 | - | - | |
22. | Úněšov Šuchmanová Věrka | PS | 19,16 | - | - | |
23. | Poniklá Prchlíková Lenka | SM | 19,18 | - | - | |
24. | Horní Lánov Hůlková Petra | TU | 19,22 | - | - | |
25. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 19,26 | - | - | |
26. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 19,32 | - | - | |
27. | - Betáková Patrícia Slovakia Firefighters Team | - | 19,32 | - | - | |
28. | Vysoká Staňková Barbora | PR | 19,39 | - | - | |
29. | Dolní Měcholupy Růžičková Tereza | AB | 19,39 | - | - | |
30. | Česká Bělá Dipoldová Jana | HB | 19,40 | - | - | |
31. | Petrovice Vašíčková Leona | BK | 19,46 | - | - | |
32. | Velké Meziříčí Štěpánková Marie | ZR | 19,48 | - | - | |
33. | Partutovice Janičková Adriana | PR | 19,50 | - | - | |
34. | Dolní Bukovsko Venčovská Barbora | CB | 19,59 | - | - | |
35. | Chválenice Jůzková Martina | PJ | 19,61 | - | - | |
36. | Horní Lánov Hartigová Marcela | TU | 19,63 | - | - | |
37. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 19,70 | - | - | |
38. | Zibohlavy Adamovská Klára | KO | 19,76 | - | - | |
39. | Poniklá Kavánová Barbora | SM | 19,82 | - | - | |
40. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Knettigová Michaela | JN | 19,82 | - | - | |
41. | Těpeře Masná Anežka | JN | 19,89 | - | - | |
42. | Česká Bělá Dipoldová Kateřina | HB | 19,92 | - | - | |
43. | Dolní Měcholupy Mikulková Denisa | AB | 20,00 | - | - | |
44. | Útvina Krpalová Blanka | KV | 20,01 | - | - | |
45. | Petrovice Vodičková Kateřina | TR | 20,02 | - | - | |
46. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 20,03 | - | - | |
47. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 20,06 | - | - | |
48. | Bozkov Kafková Lucie | SM | 20,07 | - | - | |
49. | - Putalová Lucia Slovakia Firefighters Team | - | 20,12 | - | - | |
50. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 20,14 | - | - | |
51. | Poniklá Butulová Dana | SM | 20,17 | - | - | |
52. | Velké Meziříčí Jágriková Kristýna | ZR | 20,20 | - | - | |
53. | - Betáková Zuzana Slovakia Firefighters Team | - | 20,24 | - | - | |
54. | Dolní Měcholupy Kmuchová Petra | AB | 20,30 | - | - | |
55. | - Miháliková Barbora Slovakia Firefighters Team | - | 20,34 | - | - | |
56. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 20,38 | - | - | |
57. | Velké Meziříčí Kutlvašrová Kateřina | ZR | 20,52 | - | - | |
58. | Horní Lánov Borůvková Veronika | TU | 20,57 | - | - | |
59. | Český Těšín Kijonková Petra | KA | 20,62 | - | - | |
60. | Zibohlavy Vlachová Šárka | KO | 20,64 | - | - | |
61. | Ondřejov Davídková Šárka | PH | 20,68 | - | - | |
62. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Knettigová Zuzana | JN | 20,70 | - | - | |
63. | Běloves Zvoníčková Klára | NA | 20,81 | - | - | |
64. | Ledenice Řepová Kristýna | CB | 20,82 | - | - | |
65. | Ledenice Čížková Pavlína | CB | 20,84 | - | - | |
66. | Tuhaň Dvořáková Lenka | ME | 20,86 | - | - | |
67. | Smržovka Votočková Sabina | JN | 20,91 | - | - | |
68. | Michálkovice Zemánková Lucie | OV | 20,94 | - | - | |
69. | Petrovice Pospíšilová Kristýna | TR | 20,96 | - | - | |
70. | Lhota za Červeným Kostelcem Peterová Zdeňka | NA | 21,01 | - | - | |
71. | - Dušánková Simona Kvasiny B | - | 21,05 | - | - | |
72. | Púchov Kalmanová Zuzana | PU | 21,11 | - | - | |
73. | Velké Meziříčí Konečná Monika | ZR | 21,18 | - | - | |
74. | Poniklá Hájková Daniela | SM | 21,28 | - | - | |
75. | Vidochov Medlíková Adéla | JC | 21,35 | - | - | |
76. | Nová Ves pod Pleší Černá Nela | PB | 21,35 | - | - | |
77. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda | CB | 21,37 | - | - | |
78. | Horní Lánov Roudná Aneta | TU | 21,39 | - | - | |
79. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Sochová Barbora | JN | 21,40 | - | - | |
80. | Těpeře Hasenkopfová Iveta | JN | 21,43 | - | - | |
81. | Český Těšín Urbanczyková Alexandra | KA | 21,44 | - | - | |
82. | Skalice Sirotková Kamila | FM | 21,47 | - | - | |
83. | - Bujanová Petronela Slovakia Firefighters Team | - | 21,51 | - | - | |
84. | Petrovice Ševčíková Daniela | BK | 21,65 | - | - | |
85. | Dolní Bukovsko Švecová Sára | CB | 21,65 | - | - | |
86. | Písková Lhota Nezbedová Magdalena | NB | 21,68 | - | - | |
87. | - Mešová Alžběta Slovakia Firefighters Team | - | 21,69 | - | - | |
88. | Petrovice Vyskočilová Monika | TR | 21,69 | - | - | |
89. | Český Těšín Branná Karolína | KA | 21,78 | - | - | |
90. | Písková Lhota Štoková Jana | NB | 21,84 | - | - | |
91. | Podvysoká Vráblová Žanet | CA | 21,84 | - | - | |
92. | Kvasiny Faltová Anežka | RK | 21,96 | - | - | |
93. | Krupina Šulajová Veronika | KA | 21,99 | - | - | |
94. | Krouna Nádvorníková Nela | CR | 22,02 | - | - | |
95. | Horní Lánov Capoušková Tereza | TU | 22,07 | - | - | |
96. | Kosova Hora Mulačová Lenka | PB | 22,15 | - | - | |
97. | Krupina Slicka Pavla | KA | 22,21 | - | - | |
98. | - Bujanová Soňa Slovakia Firefighters Team | - | 22,25 | - | - | |
99. | Krouna Kropáčková Anna | CR | 22,33 | - | - | |
100. | Písková Lhota Červená Veronika | NB | 22,35 | - | - | |
101. | Hřibojedy Tschöpová Eliška | TU | 22,39 | - | - | |
102. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Talacková Lenka | JN | 22,47 | - | - | |
103. | Velké Meziříčí Kundelová Natálie | ZR | 22,52 | - | - | |
104. | Kvasiny Kulhavá Karolína | RK | 22,57 | - | - | |
105. | Písková Lhota Pavlová Tereza | NB | 22,57 | - | - | |
106. | Hřibojedy Čížková Markéta | TU | 22,58 | - | - | |
107. | Tuhaň Fiboichová Alena | ME | 22,59 | - | - | |
108. | Hřibojedy Vodehnalová Lenka | TU | 22,62 | - | - | |
109. | Michálkovice Urbancová Gabriela | OV | 22,71 | - | - | |
110. | Petrovice Dvořáková Adriana | BK | 22,84 | - | - | |
111. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Knettigová Petra | JN | 22,93 | - | - | |
112. | Velké Meziříčí Konečná Veronika | ZR | 22,98 | - | - | |
113. | Hřibojedy Jaklová Natalie | TU | 22,99 | - | - | |
114. | Krupina Česneková Barbora | KA | 22,99 | - | - | |
115. | Dolní Bukovsko Dudlíčková Tereza | CB | 23,17 | - | - | |
116. | Mezirolí Kubíková Klára | KV | 23,21 | - | - | |
117. | Břehy Černá Veronika | MB | 23,28 | - | - | |
118. | Otročín Hazmuková Klára | KV | 23,32 | - | - | |
119. | Slatiny Žitná Kateřina | JC | 23,40 | - | - | |
120. | Veselý Žďár Zemanová Vendula | HB | 23,52 | - | - | |
121. | Slatiny Boukalová Adéla | JC | 23,59 | - | - | |
122. | Michálkovice Moldrzyková Karolína | OV | 23,62 | - | - | |
123. | Břehy Jirčáková Anna | MB | 23,66 | - | - | |
124. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Talacková Hana | JN | 23,74 | - | - | |
125. | Horní Lánov Hrnčířová Zuzana | TU | 23,74 | - | - | |
126. | Dolní Měcholupy Horáková Marta | AB | 23,83 | - | - | |
127. | Tuhaň Dvořáková Radka | ME | 23,83 | - | - | |
128. | Těpeře Hasenkopfová Šárka | JN | 23,92 | - | - | |
129. | Tvrdonice Stiburková Lucie | BV | 24,06 | - | - | |
130. | Úněšov Pešíková Veronika | PS | 24,14 | - | - | |
131. | Vidochov Erlebachová Petra | JC | 24,18 | - | - | |
132. | Krouna Jánová Marie | CR | 24,24 | - | - | |
133. | Vidochov Wagenknechtová Hana | JC | 24,26 | - | - | |
134. | Petrovice Nikrmajerová Markéta | TR | 24,32 | - | - | |
135. | Rokytnice v Orlických horách Kleinová Kristýna | RK | 24,34 | - | - | |
136. | Vidochov Nešvarová Kristýna | JC | 24,56 | - | - | |
137. | Útvina Turková Kamila | KV | 24,72 | - | - | |
138. | Michálkovice Torčíková Adéla | OV | 24,82 | - | - | |
139. | Petrovice Havlenová Aneta | TR | 24,86 | - | - | |
140. | Frýdštejn Vavřichová Andrea | JN | 25,72 | - | - | |
141. | - Židová Petra Kvasiny B | - | 25,77 | - | - | |
142. | Tuhaň Šandová Markéta | ME | 25,79 | - | - | |
143. | Chválenice Caltová Dominika | PJ | 25,82 | - | - | |
144. | Otročín Michálková Nikola | KV | 26,67 | - | - | |
145. | Veselý Žďár Korejtková Jana | HB | 26,70 | - | - | |
146. | Rokytnice v Orlických horách Fricová Denisa | RK | 26,85 | - | - | |
147. | Otročín Matoušová Michaela | KV | 27,00 | - | - | |
148. | Útvina Gluzová Kristýna | KV | 27,30 | - | - | |
149. | Petrovice Vanclová Michaela | BK | 27,57 | - | - | |
150. | Český Dub I Medunová Růžena | LI | 28,13 | - | - | |
151. | Rokytnice v Orlických horách Doležalová Daniela | RK | 28,43 | - | - | |
152. | Ledenice Matoušová Karolína | CB | 31,11 | - | - | |
153. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Pešková Hana | JN | 31,13 | - | - | |
154. | Petrovice Březnová Tereza | TR | 32,60 | - | - | |
155. | Senica nad Myjavou Petrášová Zuzana | SE | 34,79 | - | - | |
156. | Horní Čermná Kulhavá Daniela | UO | 39,29 | - | - | |
157. | Tísek Jedličková Lucie | NJ | NP | - | - | |
157. | Hřibojedy Tschöpová Gabriela | TU | NP | - | - | |
157. | Bozkov Černohorská Lucie | SM | NP | - | - | |
157. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | NP | - | - | |
157. | Břehy Hatašová Anežka | MB | NP | - | - | |
157. | Otročín Jonášová Denisa | KV | NP | - | - | |
157. | Český Těšín Foltýnová Klára | KA | NP | - | - | |
157. | Michálkovice Illichmannová Ester | OV | NP | - | - | |
157. | Nová Ves pod Pleší Římalová Karolína | PB | NP | - | - | |
157. | Nová Ves pod Pleší Mašínová Sára | PB | NP | - | - | |
157. | Otročín Kaňková Pavla | KV | NP | - | - | |
157. | Český Dub I Laufková Simona | LI | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře