Liga: | Olomoucká noční liga |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdhmerotin/ |
Kdy: | 21. 08. 2021 20:30 |
Kontakt: | Tomáš Hlavinka |
Telefon: | 734 834 202 |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | ONL |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ludéřov | OL | 14,85 | 14,64 | 14,85 | |
2. | Janovice | BR | 15,31 | 14,19 | 15,31 | |
3. | Olšany u Prostějova | PV | 15,88 | 15,83 | 15,88 | |
4. | Sobotín | SU | 16,37 | 16,37 | 15,10 | |
5. | Bílovice | PV | 16,64 | 16,64 | 15,32 | |
6. | Bílovice C | PV | 16,67 | 16,50 | 16,67 | |
7. | Olešnice X | OL | 16,97 | 16,97 | 16,74 | |
8. | Domamyslice | PV | 17,63 | 17,19 | 17,63 | |
9. | Kožušany | OL | 18,88 | 18,88 | 15,49 | |
10. | Mladeč | OL | 19,14 | 17,59 | 19,14 | |
11. | Čechy pod Kosířem | PV | 19,42 | 19,42 | 16,34 | |
12. | Kosov | SU | 19,65 | 19,65 | 16,05 | |
13. | Radíkov | OL | 19,84 | 19,25 | 19,84 | |
14. | Kokory | PR | 20,46 | 17,86 | 20,46 | |
15. | Pavlov-výběr | SU | 20,65 | 17,32 | 20,65 | |
16. | Třeština | SU | 20,73 | 17,12 | 20,73 | |
17. | Mostkovice | PV | 20,82 | 20,82 | 18,95 | |
18. | Grygov | OL | 21,07 | 21,07 | 20,21 | |
19. | Nový Malín | SU | 21,49 | 16,20 | 21,49 | |
20. | Přáslavice | OL | 26,32 | 26,32 | 24,62 | |
21. | Břidličná | BR | 28,08 | 28,08 | 27,22 | |
22. | Velká Bystřice | OL | 30,13 | 23,50 | 30,13 | |
23. | Blatec | OL | 39,64 | 39,64 | 32,32 | |
24. | Chválkovice | OL | 43,24 | 42,30 | 43,24 | |
25. | Seloutky | PV | NP | NP | NP | |
25. | Bezděčí u Trnávky | SY | NP | NP | NP | |
25. | Dolany | OL | NP | NP | NP | |
25. | Měrotín | OL | NP | NP | NP | |
25. | Krasice - Prostějov | PV | NP | NP | NP | |
25. | Dolní Libina | SU | NP | NP | NP | |
25. | Měrotín B | OL | NP | NP | NP | |
25. | Tošodry fire team | NJ | NP | NP | NP | |
25. | Střelice | OL | NP | NP | NP | |
25. | Otinoves | PV | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soběsuky B | PV | 20,66 | 20,66 | 20,53 | |
2. | Přáslavice | OL | 20,69 | 20,69 | 19,99 | |
3. | Čechy pod Kosířem | PV | 21,13 | 21,13 | 20,67 | |
4. | Haňovice | OL | 21,34 | 18,90 | 21,34 | |
5. | Soběsuky A | PV | 21,61 | 21,16 | 21,61 | |
6. | Vojnice | OL | 21,91 | 20,68 | 21,91 | |
7. | Pěnčín A | PV | 22,02 | 22,02 | 19,20 | |
8. | Bílovice | PV | 22,04 | 19,49 | 22,04 | |
9. | Loučany | OL | 22,38 | 22,38 | 20,54 | |
10. | Velký Týnec | OL | 22,53 | 22,53 | 20,58 | |
11. | Blatec | OL | 23,51 | 23,51 | 21,23 | |
12. | Krasice - Prostějov | PV | 25,39 | 23,19 | 25,39 | |
13. | Pavlov | SU | 26,24 | 26,24 | 20,12 | |
14. | Dolní Libina | SU | 26,71 | 26,71 | 19,62 | |
15. | Cholina | OL | 27,21 | 21,86 | 27,21 | |
16. | Kosov | SU | 27,63 | 18,44 | 27,63 | |
17. | Dub nad Moravou | OL | 48,63 | 48,63 | 48,63 | |
18. | Pěnčín B | PV | 50,83 | 50,83 | 21,58 | |
19. | Měrotín | OL | NP | NP | NP | |
19. | Mostkovice | PV | NP | NP | NP | |
19. | Bezděčí u Trnávky | SY | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře