Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chotěmice | TA | 16,81 | 16,81 | 16,52 |
|
2. | Chýnov | TA | 17,33 | 17,31 | 17,33 | |
3. | Stoklasná Lhota | TA | 17,37 | 17,37 | 17,18 | |
4. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,60 | 17,34 | 17,60 | |
5. | Daměnice | BN | 17,64 | 17,64 | 17,42 | |
6. | Jaronice Srubec B | CB | 18,18 | 18,18 | 18,13 | |
7. | Strmilov | JH | 18,44 | 18,36 | 18,44 | |
8. | Ústrašice B | TA | 18,82 | 18,17 | 18,82 | |
9. | Jaronice Srubec A | CB | 18,96 | 18,58 | 18,96 | |
10. | Český Rudolec | JH | 19,30 | 19,30 | 19,21 | |
11. | Slapy B | TA | 19,76 | 18,12 | 19,76 |
|
12. | Zhoř u Tábora | TA | 21,03 | 21,03 | 18,29 | |
13. | Dobronice u Chýnova | TA | 21,66 | 17,84 | 21,66 | |
14. | Řepeč | TA | 21,92 | 18,40 | 21,92 | |
15. | Malšice A | TA | 22,56 | 22,56 | 22,43 | |
16. | Rybova Lhota | TA | 22,63 | 19,81 | 22,63 | |
17. | Želeč A | TA | 22,95 | 22,80 | 22,95 | |
18. | Lomec | KT | 24,00 | 22,20 | 24,00 | |
19. | Kamenná Lhota | TA | 26,08 | 26,01 | 26,08 | |
20. | Božejovice | TA | 26,92 | 26,92 | 18,88 |
|
21. | Bezděčín | TA | 27,88 | 26,86 | 27,88 | |
22. | Obora | TA | 28,65 | 28,40 | 28,65 | |
23. | Oltyně | TA | NP | NP | NP | |
23. | Žďár A | JH | NP | NP | NP | |
23. | Slapy A | TA | NP | NP | NP |
|
23. | Skrýchov u Malšic | TA | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dvorce A | TA | 17,19 | 17,19 | 16,61 | |
2. | Dvorce B | TA | 18,01 | 17,82 | 18,01 | |
3. | Chotěmice | TA | 18,76 | 18,76 | 18,35 | |
4. | Ústrašice | TA | 19,14 | 18,16 | 19,14 | |
5. | Smrkov | TA | 19,46 | 19,31 | 19,46 | |
6. | Nová Včelnice | JH | 20,59 | 18,14 | 20,59 | |
7. | Malšice | TA | 21,25 | 21,25 | 19,70 | |
8. | Slapy | TA | 21,38 | 21,38 | 18,30 | |
9. | Kamenice nad Lipou A | PE | 21,94 | 21,94 | 21,73 | |
10. | Oltyně | TA | 28,12 | 28,12 | 27,08 | |
11. | Zhoř u Tábora | TA | NP | NP | NP | |
11. | Bezděčín | TA | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Malšice | TA | 17,82 | 17,54 | 17,82 | |
2. | Chrbonín | TA | 18,75 | 18,73 | 18,75 | |
3. | Slapy | TA | 19,49 | 18,54 | 19,49 | |
4. | Obora | TA | 20,62 | 17,37 | 20,62 | |
5. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 26,49 | 26,48 | 26,49 | |
6. | Oltyně | TA | NP | NP | NP | |
6. | Lomec | KT | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2010/07/31 |
Řepeč, -, |
THL |
2011/08/06 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2012/08/04 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2013/08/03 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2014/08/02 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2015/08/01 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2016/08/06 |
Řepeč, O pohár |
THL |
2017/08/05 |
Řepeč, O pohár |
THL |
2018/08/04 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2019/08/03 |
Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč |
THL |
2022/08/13 |
Řepeč, O pohár obce Řepeč |
THL |
2023/08/12 |
Řepeč, O pohár obce Řepeč |
THL |
2024/08/11 |
Řepeč, O pohár obce Řepeč |
THL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře