Liga: | JL |
Místo: | Huť |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 27. 08. 2017 10:00 |
Kontakt: | Luboš Kundera |
Telefon: | 602 617 285 |
Začátek rezervace: | 21. 08. 2017 20:00 |
Konec rezervace: | 25. 08. 2017 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 08. 2017 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 08. 2017 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-8527.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Jirkov | B | JN | Ondřej Maryška | |
2 | 4 | Chrášťany | LT | Pepa Adam | ||
3 | 5 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
4 | 6 | Pšánky | HK | Filip Šťastný | ||
5 | 7 | Sychrov | MB | Michal Kuntoš | ||
6 | 8 | Obrubce | MB | Filip Hájek | ||
7 | 9 | Renmotor Jinolice | Renmotor | JC | Hana Jarolímková | |
8 | 10 | Tatobity | SM | Filip Šťastný | ||
9 | 11 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | ||
10 | 12 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
11 | 13 | Dobšín Kamenice | MB | Filip Hájek | ||
12 | 14 | Myštěves | HK | Jaromír Rosůlek | ||
13 | 15 | Podůlší | JC | Jakub Tomeš | ||
14 | 16 | Jirkov | JN | Míra Berka | ||
15 | 17 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | ||
16 | 20 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | ||
17 | 21 | Jílové u Držkova | JN | Michal Štěpán | ||
18 | 30 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 2 | Krásná Ves | MB | Blanka Kuntošová | ||
2 | 3 | Sychrov | MB | Barbora Křapková | ||
3 | 5 | Benešov u Semil | SM | Veronika Slavíková | ||
4 | 6 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
5 | 7 | Jablonec nad Jizerou | SM | Karolína Jonová | ||
6 | 8 | Libuň | JC | Hana Jarolímková | ||
7 | 9 | Sychrov | M | MB | Barbora Křapková | |
8 | 10 | Malá Skála | Béčko | JN | Andrea Vavřichová | |
9 | 11 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Skála Béčko | JN | 16,77 | 17,00 | 17,00 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Košťálov | SM | 17,02 | 16,74 | 17,02 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Krásná Ves | MB | 17,14 | 17,06 | 17,14 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Benešov u Semil | SM | 17,22 | 16,74 | 17,22 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Libuň | JC | 17,28 | 17,13 | 17,28 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Jablonec nad Jizerou | SM | 17,15 | 17,34 | 17,34 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Benešov u Semil | SM | 17,35 | 17,05 | 17,35 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Benešov u Semil | SM | 17,38 | 16,44 | 17,38 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Libuň | JC | 17,40 | 17,45 | 17,45 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Libuň | JC | 17,29 | 17,48 | 17,48 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Myštěves | HK | 17,23 | 17,50 | 17,50 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Katusice | MB | 17,58 | 17,42 | 17,58 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Borovice | MB | 17,61 | 17,59 | 17,61 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Košťálov | SM | 17,38 | 17,61 | 17,61 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Bratříkov | JN | 17,65 | 17,25 | 17,65 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Malá Skála Béčko | JN | 17,72 | 17,58 | 17,72 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Benešov u Semil | SM | 17,32 | 17,83 | 17,83 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Malá Skála Béčko | JN | 16,58 | 17,88 | 17,88 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Malá Skála Béčko | JN | 17,75 | 17,91 | 17,91 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Sychrov | MB | 18,06 | 17,99 | 18,06 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Krásná Ves | MB | 18,07 | 17,90 | 18,07 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Veselá | SM | 17,69 | 18,08 | 18,08 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Obrubce | MB | 17,85 | 18,08 | 18,08 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Košťálov | SM | 17,30 | 18,13 | 18,13 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Sychrov A | MB | 17,13 | 18,22 | 18,22 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Jablonec nad Jizerou | SM | 18,25 | 18,17 | 18,25 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Bratříkov | JN | 18,55 | 17,04 | 18,55 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Katusice | MB | 18,56 | 17,55 | 18,56 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Sychrov | MB | 18,63 | 18,55 | 18,63 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Sychrov | MB | - | - | 18,70 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
31. | Huť | JN | 18,47 | 18,77 | 18,77 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
32. | Benešov u Semil | SM | - | - | 18,88 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
33. | Borovice | MB | 18,48 | 19,07 | 19,07 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
34. | Huť | JN | 17,46 | 19,17 | 19,17 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
35. | Myštěves | HK | - | - | 19,25 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
36. | Krásná Ves | MB | - | - | 19,32 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
37. | Zlatá Olešnice | JN | 18,35 | 19,36 | 19,36 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
38. | Jeřmanice | LI | 18,19 | 19,36 | 19,36 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
39. | Ploukonice | SM | 19,44 | 18,66 | 19,44 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
40. | Sychrov A | MB | 19,81 | 17,84 | 19,81 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
41. | Břehy | MB | - | - | 20,02 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
42. | Borovice | MB | - | - | 20,10 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
43. | Kosmonosy | MB | 20,06 | 20,38 | 20,38 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
44. | Libuň | JC | 20,42 | 18,93 | 20,42 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
45. | Sychrov B | MB | 20,77 | 20,53 | 20,77 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
46. | Bratříkov | JN | - | - | 20,89 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
47. | Sychrov M | MB | 18,16 | 20,98 | 20,98 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
48. | Libuň | JC | - | - | 22,06 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
49. | Huť | JN | - | - | 22,35 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
50. | Kosmonosy | MB | 22,37 | 19,88 | 22,37 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
51. | Loukov | MB | 22,46 | 22,22 | 22,46 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
52. | Pěnčín | LI | - | - | 26,76 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
53. | Malá Skála Béčko | JN | 26,92 | 26,70 | 26,92 | 2014/09/13 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
54. | Bratříkov | JN | 27,32 | 26,64 | 27,32 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
55. | Košťálov | SM | 29,02 | 28,78 | 29,02 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
56. | Sychrov | MB | 29,94 | 29,08 | 29,94 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
57. | Bratříkov | JN | 33,00 | 31,75 | 33,00 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
58. | Jeřmanice | LI | 33,94 | 28,85 | 33,94 | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
59. | Jeřmanice | LI | - | - | 35,43 | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
60. | Bratříkov | JN | 37,60 | 37,36 | 37,60 | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
61. | Krásná Ves | MB | 43,22 | 43,04 | 43,22 | 2017/08/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
62. | Jeřmanice | LI | NP | NP | NP | 2016/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
63. | Sychrov B | MB | NP | NP | NP | 2018/08/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
64. | Malá Skála Béčko | JN | - | - | NP | 2013/06/01 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2007/06/30 | Huť, JN, O pohár sklářské hutě | |
2008/06/28 | Huť, JN, O pohár sklářské hutě | |
2010/09/26 | Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ | |
2013/06/01 | Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě | |
2014/09/13 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2015/06/27 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2016/07/02 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2017/08/27 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2018/08/18 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
2019/09/14 | Huť, Pohár sklářské hutě | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/18 | Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |